Menu

testujacafarmaceutka

Jestem 24 letnią farmaceutka z racji ze coraz większa ilość produktów bombarduje nas z każdej strony testuje produkty które używam będę dzielić się wrażeniami w moim otaczającym mnie świecie .:)

Czas start !

testujacafarmaceutka

Jest to mój pierwszy wpis na blogu nigdy tego nie robiłam nie próbowałam wiec nie krytykujcie za bardzo .

Zacznę od  tego ze mam 24 Lata Jestem  na II roku Technika farmaceutycznego jestem ciekawa świata nowości  ale coraz czesciej te nowości mnie strasznie rozczarowują . Ostatnim takim rozczarowaniem jest Farba   

CASTING CRÈME GLOSS  '

używam jej od ponad roku nigdy ale to nigdy nie miałam problemu jednak nie dawno farba zmieniła formułę nowe opakowanie wydaje mi się  ze troszeczkę zmieniony skład .

 

LOREAL_LSNIACE_BRAZYPostanowiłam wykonać koloryzacje na  święta  zrobiłam wszystko jak w instrukcji jednak farba po 35 min czekania cała spłynęła. Nie jestem w ciąży nie miałam miesiączki nie biorę    żadnych antybiotyków  nie wykonywałam  tez żadnych zabiegów na włosy . Uzyłam odzywki i efekt był taki .:nieudana_koloryzacja

 

 Farba nie dość ze nie pokryła odrostu do tego włosy wypadały garściami jest to dla mnie dość spore rozczarowanie po dość długiej owocnej współpracy . Jednak podczas świat zapomniałam o tym incydencie postanowiłam to pościć w zapomnienie , ale znajoma fryzjerka poradziła mi ze jeśli mam opakowanie powinnam zadzwonić na infolinie i tak tez zrobiłam   Pani na infolinie szczegółowo przeprowadziła wywiad poznała wszystkie aspekty mojego życia i kazała przesłać numer partii i zdjęcie mojej czupryny . I jakież było moje zaskoczenie gdzie Pani po 15 minutach zadzwoniła i poprosiła mnie o mój adres ze w ramach rekompensaty prześle mi pełnowymiarowy produkt . Czekam z Niecierpliwością ! Jednak Moja ocena Tej o to Farby  z Dużego 9 spadła do średniego 5 !

© testujacafarmaceutka
Blox.pl najciekawsze blogi w sieci