Menu

testujacafarmaceutka

Jestem 24 letnią farmaceutka z racji ze coraz większa ilość produktów bombarduje nas z każdej strony testuje produkty które używam będę dzielić się wrażeniami w moim otaczającym mnie świecie .:)

Pharmaceris T Sebo-Almond-Claris Oczyszczający Płyn Bakteriostatyczny do twarzy, dekoltu i pleców 2% kwasu migdałowego

testujacafarmaceutka

Minęły święta , minęły egzaminy przez ciągły brak czasu    i dojadanie wszystkiego co popadnie moja broda stała się koszmarna pełno zaskórników  wągrów pryszczy wielkości guzików . W aptece zobaczyłam nowość po przeanalizowaniu składu i zapewnien producenta wydałam to 27 zł i zakupiłam taki oto tonik :

oczyszczajacyplynbakteriostatycznydotwarzydekoltuiplecow2kwasumigdalowegoseboalmondclarisglowne300x595 

 

Zapewnienia producenta:
Specjalistyczny płyn odznacza się silnym działaniem bakteriostatycznym hamując całkowicie rozwój bakterii i proces powstawania zmian trądzikowych. Głęboko oczyszcza skórę i działa regulująco na wydzielanie sebum zapobiegając namnażaniu się bakterii i powstawaniu nowych nie doskonałości. Kwas migdałowy złuszcza martwe komórki naskórka umożliwiając fizjologiczne odblokowanie porów. Usuwa nadmierne zgrubienia wygładzając skórę. Stymuluje skórę do regeneracji i odnowy. Ekstrakt z cytryny i Fruit-peel działają rozjaśniająco na przebarwienia wyrównując koloryt skóry. Preparat nie powoduje przesuszenia skóry. Idealnie przygotowuje skórę do dalszych zabiegów pielęgnacyjnych preparatami z serii Pharmaceris T zwiększając efektywność kuracji przeciw trądzikowej. 

 

 
Moja opinia:

 

Byłam zaskoczona, bo po 2 tygodniach wyprysków było już o 50% mniej!

 

 
Zawartość kwasu migdałowego powoduje, że skóra rozjaśniła się, wygładziła i oczyściła z brzydkich ropnych stanów zapalnych. Przestały mi się pojawiać zaskórniki zamknięte, ale nie radzi sobie z tymi otwartymi. Na szczęście po aplikacji pory są zwężone, ściągnięte, więc to dobry krok przed makijażem.  moja skóra jest w zimie typem skóry problemowej natomiast latem jest dużo dużo lepiej stosuje ten tonik dopiero od 2 tygodni co będzie dalej na pewno  wam napisze.

© testujacafarmaceutka
Blox.pl najciekawsze blogi w sieci