Menu

testujacafarmaceutka

Jestem 24 letnią farmaceutka z racji ze coraz większa ilość produktów bombarduje nas z każdej strony testuje produkty które używam będę dzielić się wrażeniami w moim otaczającym mnie świecie .:)

Sally Hansen, Nail Rehab (Odżywka do bardzo zniszczonych paznokci)

testujacafarmaceutka

Sally_Hansen_Nail_rehab_nail_polish_strengthener_review

Hej :)

 

W związku ze od prawie dwóch lat z krótkimi przerwami nosze żelowe paznokcie postanowiłam coś zmienić zmiany podobno sa dobre a moje paznokcie napewno mi za to podziekuja :) 

Zacznijmy od tego ze w fali euforii wywołanej hybrydami (fala porwała i mnie ) postanowiłam zdjąć moje zele  każdy wie jak to wygląda po długim czasie paznokcie jak papierki - postanowiłam zakupić jakaś fajna odżywkę  .

Nie czytając nic na ten temat poszłam do drogerii - zobaczyłam promocje 35% na produkty Sally Hansen- z racji ze miałam bardzo bardzo dobre wspomnie nia z złota odzywka postanowiłam wziąść różowa i tak o niej pisze producent :

Odżywka przeznaczona do bardzo zniszczonych paznokci. Formuła z ekstraktem z róży i jaśminu odbudowuje płytkę paznokcia i kryje uszkodzenia. Po wyschnięciu tworzy gładką i mocną warstwę, która chroni przed łamaniem i rozdwajaniem. 

Cena to około 35 zł w cenie nie promocyjnej ja zapłaciłam dokładnie 23,56 zł .

A teraz co myślę o odzywce po dwóch tygodniach :

Odżywka naprawdę odżywiła moje zniszczone, słabe i kruche paznokcie, po częstym jej stosowaniu. Bardzo dobra konsystencja, która dobrze się rozprowadza, tworzy cienka warstwę na płytce paznokcia, ładnie się prezentuje. Wygodne opakowanie oraz wygodny pędzelek do aplikacji. Jednak za swoja cenę odzywka jest dość przeciętna i jeżeli miałabym zapłacić za nią tyle ile kosztuje w regularnej cenie nie zdecydowałabym się . 

A oto moje paznokcie po 3 tygodniach od zdjęcia paznokci żelowych i po dwóch tygodniach używania odzywki :

images_1

A i wracając do reklamacji CASTINGU - miłe zaskoczenie firma przysłała pełnowymiarowa farbę po dwóch dniach od reklamacji nie wykonywałam jeszcze koloryzacji ale oczywiście napisze co i jak :) Dodam tez pismo z działu reklamacji :)

Pozdrawiam 

 

Zabiegana TestujacaFarmaceutka

Komentarze (1)

Dodaj komentarz
  • Gość: [magda0209] *.dynamic.chello.pl

    nie widze drugiego zdjecia

© testujacafarmaceutka
Blox.pl najciekawsze blogi w sieci